Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
24C
Pt
25C
Sob
27C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiKomunikacjaStartuje remont drogi w gminie Osielsko. Zmiany w organizacji ruchu
remont - SG
25.02.2019 | 14:12

Startuje remont drogi w gminie Osielsko. Zmiany w organizacji ruchu

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. Stanisław Gazda

Od czwartku, 28 lutego nastąpią zmiany w organizacji ruchu w Niwach. Wiążą się one z rozpoczęciem przebudowy ulicy Karpackiej.

Prace na ulicy Karpackiej obejmą budowę nawierzchni asfaltowej o szerokości 5,5 metra. Obok ulicy powstanie ciąg pieszo-rowerowy o nawierzchni asfaltowej oraz chodniki z kostki betonowej, a także zatoki autobusowe z kostki kamiennej. Wykonawcą inwestycji jest firma Betpol z Bydgoszczy – jej koszt to osiem milionów złotych.

Pierwsze zmiany, związane z remontem Karpackiej, mieszkańcy gminy Osielsko odczuli już dziś – 25 lutego nastąpiła modyfikacja trasy autobusu linii nr 93. Na czas prac będzie on się poruszał ulicami: Krótką, Długą i Giżycką do pętli przy ulicy Rybinieckiej.

To nie koniec utrudnień dla osób z Niw i okolic. Jak informuje wykonawca, w czwartek, 28 lutego zostanie zamknięty dla ruchu odcinek Karpackiej od ulicy Nidzickiej do ulicy Ostromeckiej. W związku z tym wyznaczono objazd, który będzie przebiegał ulicami: Nidzicką i Giżycką do Rybinieckiej. Dla pojazdów jadących ulicą Centralną, możliwy jest również objazd ulicami Krótką i Długą w Osielsku i dalej ulicą Giżycką do Rybinieckiej.

Planowany termin zakończenia prac na wyżej wymienionym odcinku ustalono na 28 czerwca. Schemat trasy objazdu publikujemy poniżej.

Karpacka odc. 1a

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści