[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Startuje remont drogi w gminie Osielsko. Zmiany w organizacji ruchu

Dodano: 25.02.2019 | 14:12

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. Stanisław Gazda

Od czwartku, 28 lutego nastąpią zmiany w organizacji ruchu w Niwach. Wiążą się one z rozpoczęciem przebudowy ulicy Karpackiej.

Prace na ulicy Karpackiej obejmą budowę nawierzchni asfaltowej o szerokości 5,5 metra. Obok ulicy powstanie ciąg pieszo-rowerowy o nawierzchni asfaltowej oraz chodniki z kostki betonowej, a także zatoki autobusowe z kostki kamiennej. Wykonawcą inwestycji jest firma Betpol z Bydgoszczy – jej koszt to osiem milionów złotych.

Pierwsze zmiany, związane z remontem Karpackiej, mieszkańcy gminy Osielsko odczuli już dziś – 25 lutego nastąpiła modyfikacja trasy autobusu linii nr 93. Na czas prac będzie on się poruszał ulicami: Krótką, Długą i Giżycką do pętli przy ulicy Rybinieckiej.

To nie koniec utrudnień dla osób z Niw i okolic. Jak informuje wykonawca, w czwartek, 28 lutego zostanie zamknięty dla ruchu odcinek Karpackiej od ulicy Nidzickiej do ulicy Ostromeckiej. W związku z tym wyznaczono objazd, który będzie przebiegał ulicami: Nidzicką i Giżycką do Rybinieckiej. Dla pojazdów jadących ulicą Centralną, możliwy jest również objazd ulicami Krótką i Długą w Osielsku i dalej ulicą Giżycką do Rybinieckiej.

Planowany termin zakończenia prac na wyżej wymienionym odcinku ustalono na 28 czerwca. Schemat trasy objazdu publikujemy poniżej.

Karpacka odc. 1a

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments