Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
84% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 6 • L 6
2C
Sob
2C
Nd
3C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIStaż zawodowy w zasięgu ręki!
Praca1
10.10.2017 | 10:24

Staż zawodowy w zasięgu ręki!

Na zdjęciu: Oferta łączy siły w znalezieniu pracy.

Fot. Pixabay

Nie masz doświadczenia zawodowego? A chcesz odbyć staż? Jest na to sposób! Na przykład projekt: „Czas na STAŻ!”, którego realizatorem jest Ośrodek Doradztwa Biznesowego Jarosław Napierała.

Celem głównym projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 30 osób w wieku 15-29 lat, bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędach pracy, w tym osób z niepełnosprawnością, które nie uczestniczą w kształceniu ani szkoleniu (tzw. młodzież NEET), zamieszkujących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, kobiet, osób długotrwale bezrobotnych, osób z niskim wykształceniem, osób z doświadczeniem zawodowym krótszym niż 6 miesięcy, a także osób zamieszkujących tereny wiejskie – poprzez zwiększenie zdolności do podjęcia zatrudnienia dzięki objęciu ich indywidualnym i kompleksowym programem aktywizacji zawodowej.

W ramach projektu przewidziane jest: wsparcie doradcy zawodowego, który dokona analizy Twoich potrzeb na rynku pracy, ponadto zdiagnozuje możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego; poradnictwo zawodowe w zakresie planowania rozwoju kariery zawodowej; wsparcie pośrednika pracy zawodowe w zakresie m.in. wejścia na rynek pracy w oparciu o potencjał i predyspozycje uczestnika; staż zawodowy, realizowany na podstawie programu stażu, który opracowywany jest indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i potencjału stażysty.

Staż zawodowy trwa od 3 do 6 miesięcy. Dla każdego stażysty przewidziane jest stypendium stażowe. Stażysta wykonuje obowiązki pod nadzorem opiekuna stażu.

Ośrodek Doradztwa Biznesowego Jarosław Napierała, zaprasza także pracodawców do współpracy w zakresie organizacji stażu i wprowadzenia młodych osób na rynek pracy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

Rekrutacja trwa. Więcej informacji – tel. 886 468 299.


Powiązane treści