Bydgoszcz
21C
Słonecznie
33% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNE
H 22 • L 19
15C
Sob
15C
Nd
14C
Pon
15C
Wt
12C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeStudniówki 2019: I Liceum Ogólnokształcące dało sygnał. Studniówki czas zacząć! [ZDJĘCIA]
04.01.2019 | 23:03

Studniówki 2019: I Liceum Ogólnokształcące dało sygnał. Studniówki czas zacząć! [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Stanisław Gazda

Dla Marioli Mańkowskiej dyrektorki I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy, dzisiejsza (4.01.) studniówka była wyjątkowa, bo jubileuszowa – dziesiąta w karierze dyrektora tej placówki, ale również z tego powodu iż to właśnie jej klasa zdawać będzie w tym roku maturę.

Ale akurat dziś nikt z obecnych na balu w ogóle nie miał w głowie, ani głośno nie śmiał wypowiadać słowa na „M”. Ono było wręcz zakazane. Dozwolona była jedynie zabawa…

Rozpoczynając każdy z maturalnych balów dyrektor Mańkowska zawsze wraca pamięcią do własnego, bo to jest jedno z wydarzeń w życiu każdego człowieka, którego nie da się zapomnieć. Myśli też z dumą o – jak mówi – swoich dzieciach, które za chwilę pójdą na studia, a później, jak to miało miejsce w wielu przypadkach, jako znane osobistości z różnych dziedzin życia, będą rozsławiać dobre imię szkoły.

Młodzież I LO jest wyjątkowa, wspaniała, kreatywna, nigdy się z nią nie nudzę. To są najukochańsze moje dzieci! – powiedziała nam dyrektorka I LO w Bydgoszczy.

 


Powiązane treści