Bydgoszcz
1C
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 2 • L 0
4C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
5C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSukces Andrieja Kudriaszowa. Zawodnik Polonii mistrzem Rosji
andriej kudriaszow, kudriashov, polonia bydgoszcz, żużel, st
31.08.2017 | 18:30

Sukces Andrieja Kudriaszowa. Zawodnik Polonii mistrzem Rosji

W zawodach wystartował też Wiktor Kułakow.

Na zdjęciu: Andriej Kudriaszow został najlepszym żużlowcem Rosji.

Fot. ST

Andriej Kudriaszow został w czwartek indywidualnym mistrzem Rosji. O sukcesie żużlowca Polonii zadecydował bieg dodatkowy.

26-latek zgromadził trzynaście punktów w fazie zasadniczej zawodów rozgrywanych w mieście Oktiabrskij. Takim samym dorobkiem legitymował się Renat Gafurow i o złotym medalu zdecydował bieg dodatkowy. W nim lepszy okazał się zawodnik bydgoskiego klubu.

Podium uzupełnił Artiom Łaguta, a na szóstej lokacie zawody zakończył Wiktor Kułakow. Drugi z rosyjskich żużlowców Polonii zapisał na swoim koncie 9 oczek. Dorobek mógł być okazalszy, ale w swoim czwartym starcie Kułakow zanotował upadek.

Niewykluczone, że obu Rosjan nie zobaczymy już w barwach Polonii. Na koniec sezonu Władysław Gollob skrytykował bowiem formę Kudriaszowa, a Kułakow w rozmowie z naszym serwisem nie wykluczył odejścia z bydgoskiego klubu. Czytaj więcej o składzie Polonii na rok 2018.


Powiązane treści