Bydgoszcz
3C
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 3 • L 3
10C
Sr
15C
Czw
16C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleŚwiadkowie śmiertelnego wypadku poszukiwani. Liczy się każda pomoc!
policja - na sygnale - RK
21.09.2019 | 14:31

Świadkowie śmiertelnego wypadku poszukiwani. Liczy się każda pomoc!

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. Robert Koniec

Wciąż niewyjaśnione są przyczyny śmiertelnego wypadku na drodze krajowej nr 15, do którego doszło w miejscowości Małki (powiat brodnicki). Policja wciąż poszukuje świadków zdarzenia, wskutek którego śmierć poniósł 87-letni mężczyzna.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, 13 sierpnia 2019 roku, około godziny 4:05 na drodze krajowej nr 15. Kierowcy, przejeżdżający przez miejscowość Małki (powiat brodnicki) spostrzegli, że na jezdni leży człowiek, który z nieznanych przyczyn spadł z motoroweru. Natychmiast udzielili mu pomocy, a także wezwali na miejsce służby ratunkowe. 87-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Mundurowi na potrzeby prowadzonego śledztwa próbują odtworzyć okoliczności zdarzenia. Niewykluczone, że starszy mężczyzna został potrącony, dlatego też brodnicka policja apeluje do osób, które 13 sierpnia, około godziny 4:00 podróżowały DK 15 na odcinku Niewierz – Małki i widziały potrącenie motorowerzysty o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy pod numerem telefonu 56 49 14 200.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści