Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
85% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
-0C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaŚwiąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Bydgoszczy! Mikołajkowy koncert na Starym Rynku
14.11.2017 | 10:14

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Bydgoszczy! Mikołajkowy koncert na Starym Rynku

Nasze miasto będzie pierwszym przystankiem ogólnopolskiej akcji znanego producenta napojów.

Na zdjęciu: Na Starym Rynku pojawią się dwie ciężarówki z charakterystycznym logo Coca-Coli.

Fot. mat. prasowe

Koncert Cleo oraz Young Stadium Club, spotkanie ze znanymi youtuberami oraz konkursy z nagrodami – tak zapowiada się pierwsza grudniowa sobota na Starym Rynku. A wszystko w ramach kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji „Ciężarówki Coca-Coli”.

Tournee charakterystycznych pojazdów obejmie 32 miasta na terenie całego kraju. W Bydgoszczy już 2 grudnia zaparkują dwie ciężarówki znanego producenta napojów. A na ich pokładzie specjalne atrakcje – Baśniowy Pokój ze świętym Mikołajem, wirtualna przejażdżka saniami św. Mikołaja, gifbudka (czyli rozwinięcie doskonale już znanej fotobudki), a także personalizacja puszek Coca-Coli.

Ale to nie koniec – Bydgoszcz zainauguruje tegoroczną akcję, stąd będzie jednym z dwóch miast (obok Bytomia, gdzie na trzy dni przed wigilią nastąpi jej finał), gdzie odbędą się specjalne koncerty. Na scenie pojawi się Cleo oraz łódzko-londyńska grupa Young Stadium Club. A do tego – w mieście nad Brdą należy spodziewać się trzech znanych postaci ze świata internetu – Martina Stankiewicza, Kaiko oraz Blowka!

Pieczę nad przebiegiem imprezy będą sprawować dwie inne doskonale znane postacie – Maciej Dowbor oraz Mariusz Kałamaga.

Początek imprezy o godzinie 15:00. Wspólna zabawa na Starym Rynku potrwa do 21:00. Szczegółowy harmonogram nie jest jeszcze znany.

 


Powiązane treści