Bydgoszcz
3C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 4 • L 3
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoŚwiąteczna ciężarówka Coca-Coli w Bydgoszczy? Ruszyło głosowanie na wybór trzech miast, do których przyjedzie przed świętami
21.11.2019 | 18:24

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli w Bydgoszczy? Ruszyło głosowanie na wybór trzech miast, do których przyjedzie przed świętami

Ciężarówki zawitają do miast tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Na zdjęciu: Czy świąteczne ciężarówki Coca-Coli ponownie zawitają do Bydgoszczy?

Fot. mat. organizatora / archiwum

Ruszyło głosowanie na miasta, do których przyjadą przed Świętami Bożego Narodzenia ciężarówki Coca-Coli. Dotyczy ono zarówno małych miast, jak i tych średnich i dużych.

Głosowanie rozpoczęło się 18 listopada na profilu Coca-Coli na Facebooku. – Tylko w przeciągu pierwszych 24 godzin od startu konkursu oddano już 60 000 głosów – informują przedstawiciele producenta napojów w specjalnym komunikacie. Aby oddać głos w konkursie, trzeba dodać hasztag z nazwą miasta do którego ma przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Coli.

Tegoroczna edycja głosowania podzielona została na dwa etapy. Pierwszy zakończy się 1 grudnia, wówczas poznamy dziesięć finałowych miejscowości, zaś w mikołajki (6.12.) wyłonione zostaną trzy zwycięskie miasta, a ciężarówki odwiedzą je 17, 19 i 21 grudnia, tj. tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Przedstawiciele koncernu informują, że zadbali o to, aby każde miasto, bez względu na to, jakiej jest wielkości i ilu mieszkańców liczy, miało szansę na odniesienie zwycięstwo. – Rozgrywka toczyć się będzie osobno między dużymi, średnimi i małymi miastami. Zwycięstwo przypadnie każdemu z nich – słyszymy od marketingowców koncernu.

Ubiegłoroczne głosowanie mieszkańców wygrał Międzychód, który otrzymał niemal 40% głosów spośród oddanych blisko 1,5 miliona.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści