Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
12C
Sob
14C
Nd
11C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiŚwięty Mikołaj może napisać właśnie do Twojego dziecka!
16.11.2015 | 19:25

Święty Mikołaj może napisać właśnie do Twojego dziecka!

Sprawdź, jakie niespodzianki dla Twojej pociechy proponuje Poczta Polska.

Na zdjęciu: List od Świętego Mikołaja może być jednym ze świątecznych prezentów.

Fot. wolny dostęp

Otrzymanie listu od Świętego Mikołaja to marzenie niejednego dziecka. Możesz pomóc je spełnić korzystając z oferty Poczty Polskiej współpracującej z Pocztą Fińską.

Świąteczna opowieść, sposób przygotowania fińskich dekoracji choinkowych i radosne życzenia bożonarodzeniowe — to wszystko znajduje się w liście podpisanym przez samego Świętego Mikołaja. Ta nietypowa przesyłka zapakowana jest w specjalną świąteczną kopertę opatrzoną fińskim znaczkiem bożonarodzeniowym oraz datownikiem Głównego Urzędu Poczty Świętego Mikołaja z koła podbiegunowego. Każdy list napisany jest w języku polskim i ma konkretnego adresata, który musi mieszkać w naszym kraju.

Jednak Poczta Polska proponuje nie tylko kartkę ze spisanymi słowami. Oprócz listu można także otrzymać kalendarz na 2016 rok, 12-elementowe puzzle lub wszystkie trzy rzeczy. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję usługi i zamówić ją na stronie internetowej Poczty Polskiej, w wybranej placówce pocztowej lub u listonosza. Ponadto każdy może zdecydować, czy chce zrobić niespodziankę bliskiej osobie na Mikołajki, czy jednak na Święta Bożego Narodzenia. Listy dostarczane są do 6 grudnia, jeśli zamówienie zostanie złożone do 23 listopada. Każdy dostanie przesyłkę do wigilii po warunkiem, że nadawca wykupi usługę do 10 grudnia.

Oprócz tego, Twoje dziecko może stać się bohaterem świątecznej opowieści! Poczta Polska prowadzi sprzedaż spersonalizowanych książeczek, w których pojawia się nie tylko imię konkretnego dziecka, ale także jego zdjęcie zdobi ilustrację książki. Autorem bajki jest znana autorka literatury dziecięcej – Alicja Ungeheuer-Gołąb. Zamówienia należy składać w tych samych terminach i na podobnej zasadzie jak listy.

Cennik obu ofert oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Poczty Polskiej.


Powiązane treści