Bydgoszcz
8C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h N
H 9 • L 7
15C
Nd
15C
Pon
4C
Wt
8C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSylwester w kinie. Helios zaprasza na maraton filmowy
Helios
23.12.2015 | 09:32

Sylwester w kinie. Helios zaprasza na maraton filmowy

Oryginalne przywitanie Nowego Roku.

Na zdjęciu: Początek pierwszego seansu o godzinie 22:00.

Fot. Materiały prasowe

31 grudnia w 37 kinach sieci Helios w całej Polsce, Maraton Sylwestrowy w towarzystwie gwiazd kina! Do wyboru dwa zestawy przedpremierowych filmów.

W zestawie pierwszym, na ekranie będzie można obejrzeć m.in. Agatę Kuleszę i Mariana Dziędziela, których zobaczymy w filmie „Moje córki krowy”. Po północy odbędzie się pokaz komedii o pięknie miłości i muzyki, na które jest miejsce nawet najbardziej ponurych czasach, pt. „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. W rolach głównych Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i sama Anna Dymna.

W zestawie drugim, przed północą dobrą zabawę gwarantują Olga Bołądź i Piotr Adamczyk w świetnej komedii „Słaba płeć?”, a nowy, 2016 rok rozpocznie film „Sekret w ich oczach” z plejadą gwiazd światowego kina. W rolach głównych m.in. Nicole Kidman i Julia Roberts.

W przerwie między seansami będzie miał miejsce poczęstunek (owoce, kanapki, koreczki, babeczki, słone przekąski), a tuż przed północą wspólnie, z lampką szampana, zostaną odliczone ostatnie sekundy do Nowego Roku.


Powiązane treści