Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 4 • L 3
3C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleSzczęśliwy finał poszukiwań. Odnaleziono 15-latkę!
zaginięcie_-Klaudia-R. -KWP-Bydgoszcz
10.08.2018 | 21:07

Szczęśliwy finał poszukiwań. Odnaleziono 15-latkę!

Informację o odnalezieniu 15-latki podali policjanci.

Na zdjęciu: 15-latka była poszukiwana od kilku dni.

Fot. KWP Bydgoszcz / archiwum

Funkcjonariusze bydgoskiej policji poinformowali o szczęśliwym finale poszukiwań 15-letniej Klaudii.

Nastolatka była poszukiwana od kilku dni przez funkcjonariuszy policji z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. W piątkowe przedpołudnie pojawiła się informacja o zakończeniu akcji poszukiwawczej. – 15-latka odnalazła się, sama wracając do domu – informuje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

Równolegle, funkcjonariusze z Wyżyn cały czas prowadzą akcję poszukiwawczą zaginionej 15-letniej Aleksandry. Jej matka na portalach społecznościowych apeluje do córki, aby ta odezwała się do niej i powiadomiła, że nic jej nie jest. Pojawiały się również informacje, że 15-latka była widywana w towarzystwie chłopaka. – Każdy taki sygnał jest przez nas weryfikowany – mówią funkcjonariusze.

Poszukiwania 17-letniej Roksany prowadzą natomiast policjanci z komendy w Aleksandrowie Kujawskim. Dziewczyna wyszła z domu 30 czerwca i do dzisiaj nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoimi najbliższymi.


Powiązane treści