Bydgoszcz
24C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 24 • L 22
22C
Pt
17C
Sob
20C
Nd
13C
Pon
12C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaSzkoła Podstawowa nr 12 zaprasza na drzwi otwarte. Już w najbliższą sobotę!
sp 12 bydgoszcz
21.02.2020 | 13:10

Szkoła Podstawowa nr 12 zaprasza na drzwi otwarte. Już w najbliższą sobotę!

Na zdjęciu: Szkoła Podstawowa nr 12 zaprasza na drzwi otwarte.

Fot. nadesłane

Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi organizuje drzwi otwarte. Wszyscy, którzy myślą o wyborze tej placówki, będą mogli ją poznać w najbliższą sobotę, 22 lutego.

Szkoła mieści się przy ul. Kcyńskiej 49. Drzwi otwarte potrwają od godz. 10:00 do 13:00. W czasie ich trwania będzie można nie tylko złożyć podanie lub porozmawiać z nauczycielami, ale też skorzystać z zaplanowanych atrakcji. Będą to między innymi: zabawy taneczno-rytmiczne, malowanie buziek, pokaz drużyny pożarniczej, trening UKS Tęcza, zajęcia z robotyki, doświadczenia fizyko-chemiczne czy wystawa „Bydgoszcz – 100 lat wolności”.

W ostatnich latach szkoła znacznie zmieniła swoje oblicze. Wykonano termomodernizację, a obecnie trwa budowa nowej hali sportowej. W miejscu dotychczasowej powstanie dwukondygnacyjny łącznik z m.in. salą rehabilitacyjną, salą taneczną i świetlicą, zaś w nowej sali znajdzie się boisko o wymiarach około 19,5×36,4 m.

Wszystkie nowe rozwiązania zastosowane w szkole będą uwzględniać potrzeby uczniów niepełnosprawnych. W poprzednich latach przy szkole wybudowano plac zabaw i boisko wielofunkcyjne Orlik.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści