Bydgoszcz
2C
Słonecznie
75% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 3 • L 1
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
-0C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaSzukacie pomysłu na szkolną wycieczkę? JuraPark Solec zaprasza do siebie!
do artykułu JuraPark Solec
11.03.2019 | 14:24

Szukacie pomysłu na szkolną wycieczkę? JuraPark Solec zaprasza do siebie!

Na zdjęciu: W katalogu można znaleźć wiele propozycji spędzenia czasu dla grup zorganizowanych.

Fot. mat. JuraPark w Solcu Kujawskim

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią również potrzeba oderwania się od szkolnej ławy i aktywnego spędzenia czasu! Dyrektorze, Nauczycielu – jeśli szukacie miejsca na szkolną wycieczkę to ów poszukiwanie możecie uznać za zakończone! Uczniu – wiele tropów prowadzi właśnie do nas – wskaż je Wychowawcy, Nauczycielowi i zagłębcie się wraz z nami w zaginiony świat dinozaurów w JuraParku w Solcu Kujawskim.

Na powierzchni ponad 12 hektarów znajduje się wiele atrakcji. Niebywałą ozdobą naszego JuraParku jest Muzeum Ziemi im. Karola Sabatha z imponującą kolekcją skamieniałości, jak również około 150 modeli prehistorycznych zwierząt (głównie dinozaurów) ustawionych wzdłuż ścieżki dydaktycznej ulokowanej w przepięknej leśnej scenerii, na końcu której znajdują się rekonstrukcje pradziejowych osad wchodzących w skład Mini Parku Archeologicznego. Rzadko spotykany starodrzew sosnowy stał się bazą dla Jurajskiego Ogrodu Botanicznego, którego częścią składową jest także znajdujący się w Muzeum Ogród Zimowy w których to prym wiodą roślinne żywe skamieniałości.

JuraPark to nie tylko obiekt o walorach edukacyjnych, lecz także miejsce rozrywki i zabawy dla wszystkich – Kino Emocji, Plac Zabaw, Park Rozrywki. Chcemy bowiem, aby za naszą sprawą, zdobywanie wiedzy kojarzyło się z dobrą zabawą oraz zachęcało do dalszych, indywidualnych poszukiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.juraparksolec.pl/katalog

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści