Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 14 • L 12
18C
Czw
21C
Pt
16C
Sob
17C
Nd
19C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesSzukasz rozwiązań w biznesie? Chcesz wymienić doświadczenia? Nadchodzi POLISHOPA!
polishopa konferencja
16.05.2019 | 11:19

Szukasz rozwiązań w biznesie? Chcesz wymienić doświadczenia? Nadchodzi POLISHOPA!

Na zdjęciu: To będzie już szósta konferencja POLISHOPA w Bydgoszczy.

Fot. mat. organizatora

Już po raz szósty do Bydgoszczy przyjadą fani metodyki design thinking. 3 i 4 czerwca w Operze Nova odbędzie się POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2019.

Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie wiedzy w zakresie design thinking, service design oraz szeroko rozumianej innowacji. POLISHOPA jest największą w Polsce platformą do wymiany doświadczeń dla ludzi szukających inspirujących rozwiązań w biznesie.

Kolejny raz POLISHOPA ma bardzo międzynarodowy charakter. Przez dwa dni konferencji (3-4.06.2019) na scenie wystąpią przedstawiciele m.in. Johnson & Johnson, McKinsey & Company, Allegro, Metro Properties, OSMpower, Symetrii. Uczestnicy będą mieć okazję do wysłuchania inspirujących wystąpień, case-study, a także wymiany doświadczeń.

POLISHOPA Design Thinking Conference skierowana jest do fanów myślenia projektowego, ale także service design, user experience, projektantów, naukowców, innowatorów i osób poszukujących inspiracji. Tradycyjnie wydarzenie zostało podzielone na dwa segmenty. Od 3 do 4 czerwca odbędzie się w Operze Nova część konferencyjna, w trakcie której na scenie wystąpi wielu doświadczonych prelegentów. Na zakończenie pierwszego dnia konferencji przewidziano zwiedzanie miasta Bydgoszczy oraz imprezę integracyjną Design Thinking Business Mixer.

Z myślą o rozwoju współpracy biznesowej, w trakcie pierwszego dnia konferencji odbędzie się giełda kooperacyjna – POLISHOPA Business Match. Wszystkie zainteresowane firmy z branży kreatywnej mogą wziąć w niej udział. POLISHOPA Business Match składać się będzie z 25-minutowych, moderowanych spotkań B2B pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Wymagania jest wcześniejsza rejestracja poprzez specjalny panel. Komunikacja w trakcie giełdy kooperacyjnej odbywa się w języku angielskim oraz polskim.

Natomiast 5 i 6 czerwca odbędą się Challenge Days. Są to warsztaty dla osób, które chcą jak najlepiej poznać design thinking w praktyce. Uczestnicy warsztatów staną przed rozwiązaniem realnego problemu, wykorzystując przy tym metodykę design thinking. Challenge Days przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z myśleniem projektowym w praktyce i sprawdzić jego poszczególne etapy.

Partnerem konferencji jest miasto Bydgoszcz.

Szczegóły i rejestracja – http://polishopa.pl
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2187735081481980/
POLISHOPA Business Match – https://polishopa-business-match.b2match.io/
Organizatorzy – https://shopa.eu

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści