Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tablice z wyświetlaczami prędkości w gminie Osielsko. Gdzie mają powstać?

Dodano: 20.04.2023 | 11:01

Na zdjęciu: Gmina prowadzi przetarg na wykonanie tego zadania

Fot. Pixabay

Gmina Osielsko prowadzi postępowanie przetargowe dla zadania pn. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego polegająca na montażu tablic z wyświetlaczami prędkości”.

Wyświetlacze mają pojawić się w Maksymilianowie przy ul. Jagodowej, w Niwach przy ul. Zakopiańskiej oraz w Osielsku przy ul. Cholewskiego i Jana Pawła II. Zadanie polega na dostawie i montażu tablic z wyświetlaczami prędkości.

Gmina ogłosiła przetarg na to zadanie 31 marca. Otwarcie kopert nastąpiło 12 kwietnia. Do postępowania przetargowego przystąpiła jedna firma. Jest to Wielobranżowe Przedsiębiorstwo 3D z Bydgoszczy. Zaoferowali oni, że mogą wykonać inwestycję za 182 tys. zł. Na Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Osielsko nie pojawiła się jeszcze informacja o wyborze lub odrzuceniu oferty.

Termin realizacji zamówienia to 15 czerwca.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
5 miesięcy temu

Na ulicy Kolonijnej by się przydała. Pomimo 40km/h mało kto tam tyle jeździ.

Johny Walker
Johny Walker
5 miesięcy temu

3 tablice za 180k złotóweczek, a bydgoscy drogowcy na jedną potrafią wydać ćwierć melona. Najwyraźniej w Osielsku nie nauczyli się jeszcze jak należy wydawać pieniądz publiczny.

Kalkulatorek2.1
Kalkulatorek2.1
5 miesięcy temu

Kiedy w Bożenkowie? Stop piratom

tomasz
tomasz
5 miesięcy temu

Na Słonecznej to punkt pomiarowy: JAK SZYBKO POJADĘ?!. Informacja o przekroczeniu prędkości i potencjalnych konsekwencjach finansowych i punktach na 90% kierowców nie robi wrażenia. Podwójna ciągła oraz spowalniacze na jezdni są zdecydowanie skuteczniejszymi rozwiązaniami i tańszymi.