[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Tajemniczy mercedes i kradzież w szklarni. Policjanci próbują rozwiązać zagadkę [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.03.2022 | 11:06

Na zdjęciu: Policjanci usiłują wyjaśnić sprawę kradzieży.

Fot. KMP Toruń

Policjanci w Dobrzejewicach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży, do której doszło w styczniu w Lubiczu Dolnym. Funkcjonariusze proszą o pilny kontakt wszystkie osoby, które pomóc w rozwiązaniu sprawy.

W końcówce stycznia przy ul. Grębockiej w Lubiczu Dolnym nieznani sprawcy przecięli kłódkę na terenie opuszczonej szklarni, a następnie ukradli z części biurowo-magazynowej wózki, półki, lampy sodowe, pompy do wody i napędy serwomotor. Starty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych.

W toku wykonanych czynności ustalono, że w dniu 30.01.2022 r. sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia samochodem osobowym marki Mercedes koloru ciemnego, bez tablic rejestracyjnych. Pojazdem  kierował mężczyzna w wieku 18-30 lat – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Policjanci prowadzący postępowanie zwracają się do wszystkich osób, które mogą pomóc w tej sprawie. – Jeżeli rozpoznają Państwo  kierującego, znają numery rejestracyjne pojazdu albo właściciela lub użytkownika auta, prosimy o kontakt z prowadzącym  postępowanie: pod numerem  tel. 47 754 29 37, adres e-mail: piotr.puklacki@bg.policja.gov.pl lub dyżurnym Komisariatu Policji w  Dobrzejewicach, tel. 47 754 29 00 – apeluje podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Tajemniczy mercedes i kradzież w szklarni. Policjanci próbują rozwiązać zagadkę [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
8 miesięcy temu

sprawdzic komisy,i ogloszenia sprzedazy sprzetu