Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 5 • L 4
4C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczWideoTaneczny happening w centrum Bydgoszczy [WIDEO]
17.09.2016 | 21:31

Taneczny happening w centrum Bydgoszczy [WIDEO]

Sobotni wieczór na Starym Rynku uatrakcyjnił występ taneczny.

Dzisiaj (17 września) tuż po godz. 18:00 Stary Rynek zamienił się w parkiet taneczny. W centrum Bydgoszczy zaprezentowały się dziewczyny promujące nową szkołę tańca Divine Dance Centre. 

Ich występ trwał nieco ponad cztery minuty. Pokaz młodych dziewczyn przykuł uwagę większości przechodniów. Część spacerowiczów zatrzymywała się, by zobaczyć, co będzie dalej. Występ zakończył się oklaskami.

Celem pokazu była promocja nowej szkoły tańca dla kobiet Divine Dance Centre, która mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 25. Dzisiaj odbyło się otwarcie szkoły, podczas którego nie zabrakło atrakcji. Pojawią się one także jutro. Skorzystać będzie można m.in. z darmowych lekcji pokazowych, porad i konsultacji oraz wielu innych rzeczy.

Założycielki szkoły tańca nie ukrywają, że planują realizować kolejne happeningi podobne do tego, który odbył się dzisiaj. W ten sposób chcą pokazać, że taniec to dla nich coś więcej, niż wyuczone ruchy, lecz przede wszystkim powód do uśmiechu ich samych, jak i innych ludzi oglądających ich poczynania.


Powiązane treści