Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
12C
Sob
14C
Nd
11C
Pon
9C
Wt
12C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITańsze ferie na kolei. Przewozy Regionalne przygotowały promocje
Dworzec Bydgoszcz Główna
24.01.2016 | 12:09

Tańsze ferie na kolei. Przewozy Regionalne przygotowały promocje

- Chcemy ułatwić rodzinom wyjazdy na wypoczynek w trakcie ferii - zapowiadają przedstawiciele przewoźnika.

Na zdjęciu: Dworzec Bydgoszcz Główna po remoncie, który przeszedł w latach 2014-2015.

Fot. Eryk Dominiczak / archiwum

Przed uczniami z województwa kujawsko-pomorskiego jeszcze tydzień ferii zimowych. Przy tej okazji Przewozy Regionalne zachęcają do skorzystania z ich usług.

Przewoźnik proponuje w okresie wolnym od nauki szkolnej rozwiązania pozwalające obniżyć ceny biletów. Jedną z propozycji dla rodzin udających się na wypoczynek jest oferta „Ty i raz, dwa, trzy”. – W ramach niej każda kolejna osoba podróżująca pociągiem tej samej relacji kupuje bilet za kwotę niższą o 30 procent – wyjaśnia Anna Kubacka z Przewozów Regionalnych. Oferta obejmuje przejazdy nie tylko pociągami Regio, ale również połączenia przewoźników operujących na terenie poszczególnych województw – Arrivy, Kolei Dolnośląskich oraz Kolei Wielkopolskich. – Dzięki temu taniej można podróżować właściwie na terenie całego kraju – dodaje Kubacka.

Również w regionie można skorzystać ze zniżek proponowanych przez przewoźnika. Taryfa wprowadzona kilka tygodni temu w Kujawsko-Pomorskiem jest – jak zachwala – „jedną z najtańszych w kraju”. – W relacjach wewnątrz województwa za bilet jednorazowy zapłacimy nawet o połowę mniej za przejazdy pociągami Regio – wylicza Anna Kubacka. Zniżki do 45 procent obejmują również bilety miesięczne.

Ferie w regionie potrwają do 31 stycznia. Szczegóły oferty promocyjnej PR można znaleźć na stronie www.przewozyregionalne.pl lub poprzez aplikację SkyCash.


Powiązane treści