Bydgoszcz
3C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 4 • L 2
5C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITargi ślubne – pomogą i zainspirują
Targi Ślubne
14.11.2015 | 20:26

Targi ślubne – pomogą i zainspirują

Wystawcy służyć będą poradami i inspiracjami, przydatnymi podczas planowania wesela, zapewniając o dbałości i realizacji nawet najskrytszych marzeń związanych ze ślubem i uroczystością weselną..

Na zdjęciu: Pokazy mody ślubnej zawsze należą do najbardziej widowiskowych punktów programu Targów.

Fot. Stanisław Gazda

Kujawsko – Pomorskie Targi Ślubne, organizowane będą już po raz jedenasty. To najstarsze i największe targi ślubne w regionie kujawsko-pomorskim. Tylko tutaj, w ciągu jednego dnia i w jednym miejscu, można będzie poznać oferty blisko 150 firm. Tylko tutaj, dowiedzieć będzie się można m.in. na temat najnowszych trendów w modzie ślubnej i w sztuce barmańskiej, podczas pokazów na targowej scenie.

Dla wszystkich, którzy odwiedzą bydgoskie targi, organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek (nagród w konkursach). Wśród nich wejściówki na Targi Ślubne, które odbędą się 10 stycznia 2016 w Toruniu. Przy odrobinie zaangażowania, można obie imprezy zaliczyć za darmo.

Miejscem bydgoskich Tragów, odbywających się 15 listopada w godzinach 10.00 – 17.00, będzie Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka”. Cena biletu – 10 PLN.


Powiązane treści