Bydgoszcz
1C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 1 • L 0
3C
Czw
4C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTeatr Kameralny ogłosił konkurs na logotyp. Ma nawiązywać do historii i nowej misji instytucji
teatr kameralny bydgoszcz
13.12.2019 | 19:18

Teatr Kameralny ogłosił konkurs na logotyp. Ma nawiązywać do historii i nowej misji instytucji

Na zdjęciu: Tak będzie wyglądać nowa siedziba Teatru Kameralnego. Obecnie trwają ostatnie prace nad konstrukcją obiektu.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Dyrektor Teatru Kameralnego w Bydgoszczy Mariusz Napierała ogłosił konkurs na logo instytucji. Prace można nadsyłać do 7 stycznia 2020 roku, do północy. Wyniki poznamy 10 stycznia.

Teatr Kameralny jest nową instytucją kultury powołaną w marcu tego roku przez radę miasta. Jego misją jest prezentowanie oferty, która w sposób nowoczesny i atrakcyjny będzie trafiać do szerokiego grona dzieci i młodzieży, ale też osób dorosłych. Pracami teatru kieruje wybrany w konkursie Mariusz Napierała, który rozpoczął prace w listopadzie – obecnie polega ona na budowie zespołu i tworzeniu programu artystycznego i edukacyjnego.

Dyrektor Napierała ogłosił także konkurs na wykonanie projektu logo, które będzie stanowić podstawę do opracowania systemu identyfikacji wizualnej tej instytucji – zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Logo pojawi się na wizytówkach, papierze listowym, plakatach, ulotkach, nośnikach reklamy zewnętrznej i gadżetach promocyjnych. Od uczestników konkursu oczekuje się oryginalnych projektów graficznych nawiązujących zarówno do tradycji dawnego Teatru Kameralnego, którego scena mieściła się w miejscu nowo powstającej siedziby teatru, jak również do jego nowej misji. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy różne propozycje logo.

Prace będzie oceniać komisja konkursowa w składzie: Mariusz Napierała (przewodniczący), prof. Tomasz Bogusławski z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i Arkadiusz Klucznik z wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych. Po wyborze zwycięskiego projektu, zwycięzcy zostanie powierzone przygotowanie identyfikacji wizualnej (księga znaku) Teatru Kameralnego w Bydgoszczy.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, dostępnym na stronie www.teatrkameralny.com. Pytania należy kierować na adres: a.jagiello@teatrkameralny.com. Wyniki zostaną ogłoszone 10 stycznia 2020 roku, do godz. 16:00.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści