Bydgoszcz
2C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
2C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
-0C
Wt
5C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaTeatr Kameralny w Bydgoszczy organizuje drugą premierę. Spektakl już w najbliższą sobotę
Adonis ma gościa - Teatr Kameralny Bydgoszcz
19.11.2021 | 15:07

Teatr Kameralny w Bydgoszczy organizuje drugą premierę. Spektakl już w najbliższą sobotę

Na zdjęciu: Adonis ma gościa - to druga sztuka, która premierowo zostanie wystawiona na scenie Teatru Kameralnego w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Teatr Kameralny w Bydgoszczy już w najbliższą sobotę (20 listopada) premierowo wystawi drugą sztukę. Tym razem na scenie teatru spektakl „Adonis ma gościa”.

Sztuka autorstwa Freda Apke w reżyserii Jakuba Szydłowskiego i Rafała Supińskiego ma być – jak opisuje teatr – niezwykłym doświadczeniem tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. – Opowieść angażuje i zachęca do aktywnego udziału w spektaklu. Wszystkie pytania, na które próbują odpowiedzieć sobie Adonis i Węgiel, kierowane są również w stronę widzów – czytamy w komunikacie placówki, która zapowiada spektakl.

Teatr Kameralny w Bydgoszczy w środę (17 listopada) zorganizował konferencję prasową, a w jej trakcie przedstawiono fragment sztuki. – Twórcy poruszają temat samodzielności, otwartości i przełamywania barier z humorem, energią i polotem. Zwłaszcza z polotem, bo właśnie o lot tu chodzi – rozpostarcie skrzydeł i wiarę we własne możliwości – opisuje Teatr Kameralny w Bydgoszczy.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5+ i ich opiekunów oraz grup przedszkolnych i początkowych klas szkolnych. Będzie można go obejrzeć 20 listopada (premiera) oraz 21 i 25 listopada. Na 23 i 24 listopada bilety zostały już wyprzedane.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści