Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ten mężczyzna jest poszukiwany. Groził kobiecie śmiercią

Dodano: 09.09.2023 | 14:18

Na zdjęciu: Policja przedstawiła wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Jest on poszukiwany.

Kryminalni z komisariatu na Szwederowie prowadzą postępowanie w sprawie kierowania gróźb karalnych dotyczących pozbawienia życia pokrzywdzonej. Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 13 czerwca 2023 r. około godz. 14:00 na Nowym Rynku w Bydgoszczy.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoring, ale jego tożsamość pozostaje nieznana. W czwartek, 7 września policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II KR 2356/23.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments