[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tir zderzył się z autem dostawczym. Dwie osoby zabrane do szpitala [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.01.2020 | 02:27

Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić dokładne przyczyny zdarzenia.

Na zdjęciu: W Łubie, na odcinku krajowej "62" doszło do zderzenia ciężarówki z autem dostawczym.

Fot. KMP Włocławek

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku groźnego zderzenia ciężarówki z autem dostawczym pod Włocławkiem. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny tego wypadku.

Informację o tym zdarzeniu, służby otrzymały w środę tuż po godzinie 13:00. Pracujący na miejscu wypadku funkcjonariusze włocławskiej policji podali pierwsze, wstępne informacje odnośnie przyczyn tego zdarzenia.


CZYTAJ WIĘCEJ: Tragiczny finał zderzenia na autostradzie A1. Dwie osoby spadły z wiaduktu


Kierujący ciężarowym volvo 29-latek, który poruszał się w kierunku Włocławka, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed nim ciężarowej scanii, kierowanej przez 35-latka – mówi st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku i jak dodaje, następnie volvo uderzyło w naczepę scanii, po czym zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z dostawczym mercedesem, które jechało od strony Włocławka.

Mercedesem podróżowało dwóch mężczyzn. I o ile, siedzący na fotelu pasażera 52-latek miał dużo szczęścia, bo doznał ledwie niegroźnych obrażeń, o tyle dużo poważniejszy jest stan zdrowia 27-latka, który kierował samochodem dostawczym. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala we Włocławku. Wiadomo też, że – jak informuje st. sierż. Szefler-Ciupińska – kierujący pojazdami w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne volvo i mercedesa, a 29-latkowi kierującemu ciężarówką także prawo jazdy.

DK62 w miejscu zdarzenia była zablokowana przez kilka godzin. Teraz funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma na celu dokładne ustalenie przyczyn zdarzenia.

Tir zderzył się z autem dostawczym. Dwie osoby zabrane do szpitala [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments