[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

To nie jest kolejny stand-up o głupocie, czyli Piotrek Szumowski rusza w Polskę z nowym programem [KONKURS]

Dodano: 06.05.2019 | 20:17

Na zdjęciu: Piotrek Szymowski pojawi się w naszym regionie już w tym tygodniu.

Fot. mat. pras.

„Półczłowiek, półgłówek” – to tytuł najnowszego programu Piotrka Szumowskiego, w którym ten jedyny polski komik-podróżnik zmierzy się z największym demonem naszych czasów…Ludzką głupotą.

Piotrek zna 4 języki, zwiedził świat w 400 dni, pił ayahuasce i “odlatywał” w dżungli z szamanami Ameryki Łacińskiej. Mimo tego twierdzi, że zdarza mu się być głąbem i trochę nie ogarniać – tak jak zwykłemu człowiekowi. Czy jest na to sposób? W nowym programie pt. „Półczłowiek, półgłówek” Piotrek razem z widzami spróbuje wyciągnąć z ludzkiej głupoty wnioski. Czy ona jest nam  w ogóle potrzebna? Może działa jak życiowy “hamulec ręczny”? A może właśnie czasami warto odpuścić, stanąć z boku i nie brać w polskiej rzeczywistości udziału?

„Półgłówek” zajrzy do Bydgoszczy 8 maja, a do Solca Kujawskiego już następnego dnia, czyli 9 maja! Występ w Bydgoszczy będzie można zobaczyć o godz. 20:00 w klubie Eljazz. Wydarzenie w Solcu Kujawskim rozpocznie się godzinę wcześniej – o 19:00 w Soleckim Centrum Kultury.

Bilety do kupienia na www.kupbilecik.pl w cenie 25 zł. Liczba biletów w Bydgoszczy już dobiega końca, ale będzie można obejrzeć Piotrka też w Solcu.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Stand-up Polska.

KONKURS

Czytelnicy portalu MetropoliaBydgoska.pl mają szansę zobaczyć program Piotrka za darmo. Do zdobycia w konkursie są 2 podwójne wejściówki na wydarzenie w Bydgoszczy oraz 4 podwójne zaproszenia na występ w Solcu Kujawskim. Co  zrobić, aby zdobyć jedną z nich?

Należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „PIOTREK”, w treści podając imię, nazwisko, miasto, w którym chce się zobaczyć występ i odpowiedź na pytanie: „Za co lubisz stand-up i dlaczego?”.  Na zgłoszenia czekamy do wtorku, 7 maja, do godziny 22:00. Zwycięzców poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej wysyłanej następnego dnia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments