Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

To2 znika z klubowej mapy Bydgoszczy. W święta pożegnalna impreza

Dodano: 24.12.2022 | 11:17

Na zdjęciu: Z końcem roku klub To2 przy ul. Długiej w Bydgoszczy zamyka się.

Fot. Archiwum

Klub To2 z końcem 2022 roku znika z mapy Bydgoszczy. W niedzielę (25 grudnia) w klubie przy Długiej odbędzie się pożegnalna impreza.

Niespełna dwa miesiące temu informowaliśmy o tym, że To2 został wystawiony na sprzedaż. Klub, który powstał w 2018 roku, miał zostać sprzedany z całym wyposażeniem i zachowaniem całego składu pracowniczego.

Teraz obecni właściciele To2 zapraszają na pożegnalną imprezę, która odbędzie się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia i rozpocznie się o 22:00. – Wszyscy się spodziewali, nikt nie chciał. Tysiące minionych imprez, miliony litrów wylanego na parkiecie potu, setki zbitych szklanek, wielu oddanych ludzi – napisali w zaproszeniu w mediach społecznościowych. Jak dodali, w klubie na Długiej bawiły się tysiące miłośników muzyki elektronicznej i nie tylko. – Chcemy zaprosić wszystkich tych, którzy dołożyli od siebie cokolwiek w rozwój naszego klubu, tych, którzy byli jego częścią przez ostatnie lata a także tych, którzy przychodzili potańczyć czy pogadać – zaznaczyli.

Od 2023 roku To2 znika z klubowej mapy miasta, stąd pożegnalna impreza, którą nazwano „Ostatni Taniec w To2”. – Na naszym pożegnaniu selekta będzie wyborowa, bo cały panel muzyczny – począwszy od techno, przez house aż do drum and bass i wiele innych gatunków muzycznych. DJ-e, którzy zagrają to bydgoscy wyjadacze, którzy za konsoletą w to2 stali nie raz i nie dwa. Nie sposób było zaprosić wszystkich i nie wszyscy też mogą z nami być w ten świąteczny czas, ale zdecydowanie to będzie pierwsza i ostatnia impreza, na której zagra tylu artystów i w tak różnych gatunkach muzycznych – zapowiadają.

W klubie zagrają Adi Novvak, Blady, DJ Dea, Dzejkopp, Electric Vonda, Fevi, Jayra, Kroshi, Lesu, Louis Craven, Lukkra, Natasha, Oskar oraz Trout.

0 0 votes
Article Rating
To2 znika z klubowej mapy Bydgoszczy. W święta pożegnalna impreza
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments