Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
77% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 1 • L -0
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-2C
Wt
-1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONRozrywka i kulturaTobiasz Staniszewski w finale „The Voice of Poland”
28.11.2015 | 11:51

Tobiasz Staniszewski w finale „The Voice of Poland”

Dzisiaj (28.11.2015) możemy kibicować pochodzącemu ze Świecia artyście.

Na zdjęciu: Mikrofon dynamiczny

Fot. Wolny dostęp

35- letni muzyk urodził  się w Świeciu a wychował w Polskim Konopacie. Skończył szkołę muzyczna pierwszego stopnia w Chełmnie, gdzie grał na trąbce, jednak to nie ona stała się jego ukochanym instrumentem. Przez siedem lat grał na pianinie w angielskim barze, wspomina ten okres jako bardzo ciężką pracę, ale twierdzi, że dzięki temu udoskonalił swój warsztat. Poza śpiewaniem i grą na instrumentach zajmuje się komponowaniem i pisaniem tekstów.

W swoim regionie jest już rozpoznawalny, grał choćby podczas Festiwalu Smaku w Grucznie. Pociąg do muzyki, czuł już od dziecka, sam nauczył się grac na instrumentach klawiszowych, co jest nie lada wyczynem. Najbardziej ceni koncerty i możliwość wpływu na ludzkie emocje, jakie  dają tylko występy na żywo.

W programie the „Voice of Poland” wybrał grupę Barona i Tytusa, bowiem ceni ich emocjonalne podejście do muzyki. Zabiegała również o niego Edyta Górniak i Maria Sadowska. Jurorzy od samego początku twierdzą, że Tobiasz ma ogromne szanse na zwycięstwo, nam więc pozostaje dziś wieczorem trzymać kciuki za mieszkańca naszego regionu.


Powiązane treści