Bydgoszcz
1C
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 2 • L 0
4C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
5C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaTorowisko zablokowane przez wypadek. Utrudnienia w kursowaniu tramwajów na trasie do Fordonu [AKTUALIZACJA]
ITS wypadek
02.08.2017 | 12:39

Torowisko zablokowane przez wypadek. Utrudnienia w kursowaniu tramwajów na trasie do Fordonu [AKTUALIZACJA]

Problemy w ruchu tramwajowym do Fordonu.

Na zdjęciu: Miejsce darzenia.

Fot. ITS

„UWAGA!!! Akademicka/Rejewskiego – wypadek, ruch tramwajowy wstrzymany. Możliwe opóźnienia na liniach  3,5,7,10” – głosi komunikat opublikowany przez ZDMiKP. Powód problemów komunikacyjnych? Zderzenie się dwóch samochodów osobowych, które blokują torowisko.

Jedna z osób podróżujących pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu została zabrana do szpitala. W Nadzorze Ruchu MZK słyszymy, że utrudnienia spowodowane przez wypadek potrwają do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez policjantów ruchu drogowego.

Tramwaje jeżdżące od strony Fordonu do ulicy Wyścigowej zawracają na Przylesiu. Tam już za chwilę podstawiona zostanie komunikacja zastępcza.

AKTUALIZACJA ( 13.23): Akademicka/Rejewskiego -ruch tramwajowy przywrócony, nadal możliwe opóźnienia na liniach 3,5,7,10.


Powiązane treści