Bydgoszcz
-1C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L -2
2C
Czw
5C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITragedia na drodze krajowej. Jedna osoba zginęła w zderzeniu dwóch ciężarówek [ZDJĘCIA]
31-10-2020_wypadek Toruń_rondo Ludmiły Roszko_Pomoc Drogowa J&J Hejnowicz (2)
31.10.2020 | 20:53

Tragedia na drodze krajowej. Jedna osoba zginęła w zderzeniu dwóch ciężarówek [ZDJĘCIA]

Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Na zdjęciu: Do wypadku dwóch ciężarówek doszło w sobotę nad ranem. Jego okoliczności wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Fot. Pomoc Drogowa Truck & Bus J&J Hejnowicz Toruń

Funkcjonariusze policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum-Wschód wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło nad ranem na odcinku krajowej 91 w Toruniu.

Tuż przed godziną czwartą nad ranem, funkcjonariusze zostali zawiadomieni o tragicznym w skutkach wypadku dwóch samochodów ciężarowych. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia poinformowali o pierwszych, wstępnych ustaleniach.

– Kierowca pojazdu ciężarowego marki MAN, jadący ul. Łódzką z kierunku Włocławka w kierunku mostu im. gen. Zawackiej nagle zjechał z drogi i najechał na unieruchomiony pojazd MAN wraz z naczepą, który znajdował się na środku skrzyżowania o ruchu okrężnym im. Ludmiły Roszko – opisuje podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

W wyniku tego zdarzenia zginęła jedna osoba. To kierowca ciężarówki, który uderzył w unieruchomiony pojazd. – Mimo usilnych starań lekarzy z toruńskiego szpitala, 55-letni mieszkaniec Ciechocinka zmarł – relacjonują funkcjonariusze, którzy dodają, że kierowca drugiego pojazdu, 23-letni mężczyzna był trzeźwy.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści