Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia na drodze. Nie żyje nastolatka potrącona przez samochód

Dodano: 11.12.2023 | 23:30

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Jedna dziewczyna nie żyje, druga została poszkodowana – to bilans tragicznego w skutkach potrącenia, do jakiego doszło dzisiaj (11 grudnia) po południu w powiecie lipnowskim.

Jak informuje dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze powiatowej 2137C w miejscowości Jastrzębie w powiecie lipnowskim.

Mniej więcej kwadrans przed godziną osiemnastą służby zostały powiadomione o tragicznym w skutkach zdarzeniu, gdzie potrącone przez auto zostały dwie nastolatki. Niestety, szybko napłynęła tragiczna informacja, że starsza z dziewczyn, 16-latka zginęła na miejscu. 12-latka była z kolei reanimowana, a następnie przebadał ją zespół ratownictwa medycznego. Nie odniosła ona poważniejszych obrażeń i przekazano ją rodzicom.

Okoliczności tragedii są ustalane w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziewczyny nie miały założonych jakichkolwiek elementów odblaskowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments