Bydgoszcz
-0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 1 • L -1
-0C
Wt
1C
Sr
-0C
Czw
-1C
Pt
-1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleTragedia na krajowej „10”. Młoda kobieta zginęła w zderzeniu dwóch pojazdów [ZDJĘCIA]
11-12-2020_śmiertelny wypadek_DK10_Nakło nad Notecią_ZK
12.12.2020 | 07:14

Tragedia na krajowej „10”. Młoda kobieta zginęła w zderzeniu dwóch pojazdów [ZDJĘCIA]

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do strażaków w piątkowy późny wieczór.

Na zdjęciu: Do tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór na obwodnicy Nakła nad Notecią.

Fot. Zbigniew Kubisz / kurier-nakielski.pl

Kolejna tragedia na krajowej „10”. Na obwodnicy Nakła nad Notecią w piątek (11 grudnia) późnym wieczorem zderzyły się auto osobowe i ciężarowe.

Jak podaje kurier-nakielski.pl, do tragedii doszło po godzinie dwudziestej trzeciej na skrzyżowaniu ul. Mroteckiej (odcinek drogi wojewódzkiej 241) i krajowej „10” (obwodnica Nakła nad Notecią). W zderzeniu uczestniczyły osobowe audi oraz ciężarowy renault.

Siła uderzenia była na tyle duża, że ciężarowy renault wpadł do rowu. Z informacji podanych przez nakielski portal wynika, że w osobowym audi podróżowały dwie młode kobiety. Mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, życia jednej z nich nie udało się uratować. Drugą kobietę oraz kierowcę ciężarowego renault przetransportowano do szpitala. Ponadto, kurier-nakielski.pl informuje o wstępnych ustaleniach dotyczących przyczyn zdarzenia. Wynika z nich, że ciężarowe renault, które jechało od strony Wyrzyska uderzyło w przejeżdżające przez skrzyżowanie od strony Mroczy audi.

Ruch w miejscu tragedii przez kilka godzin odbywał się z utrudnieniami. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy okoliczności tragedii ustalają pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nakle nad Notecią.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści