Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia na torach w Bydgoszczy. Nie żyje młody mężczyzna

Dodano: 20.10.2023 | 08:06

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku na torach kolejowych doszło dzisiaj tuż przed godziną siódmą.

Fot. Archiwum

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj (20 października) rano. – Na miejscu nadal pracują policjanci, wyjaśniają okoliczności tragedii – słyszymy od służb.

Informację o tragicznym w skutkach wypadku w Bydgoszczy podał w komunikacie dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak przekazał, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez pociąg.

Jak doprecyzował nam dyżurny z KM PSP Bydgoszcz, zdarzenie miało miejsce na wysokości zakładów lakierniczych Pesy od strony ul. Zaświat, a zgłoszenie do służb wpłynęło tuż przed godziną siódmą. Według informacji, które uzyskaliśmy, do tragedii doszło w momencie, gdy młody mężczyzna przechodził przez torowisko i został śmiertelnie potrącony przez pociąg POLREGIO (relacji Laskowice Pomorskie – Bydgoszcz Główna).

Na miejscu pracowały dwa zastępy strażaków, czynności – jak się dowiadujemy – wciąż wykonują policjanci pod nadzorem prokuratora. Informujący o utrudnieniach portal pasażera PKP podaje, że nadal mogą występować utrudnienia w ruchu kolejowym – opóźnienia niekiedy sięgają ok. 40 minut.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bydgostek
Bydgostek
6 miesięcy temu

Widać było nogę z okna pociągu. 1/10.