Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 14 • L 13
17C
Sob
12C
Nd
16C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITragedia nad wodą. Poszukiwany mężczyzna nie żyje
06.08.2018 | 12:24

Tragedia nad wodą. Poszukiwany mężczyzna nie żyje

Ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone do sekcji zwłok.

Na zdjęciu: 37-latek jest kolejną ofiarą czarnej serii kąpieli.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny finał poszukiwań 37-letniego mężczyzny z Grudziądza. Jak dowiedziała się MetropoliaBydgoska.pl, jego ciało zostało odnalezione w poniedziałek rano.

Jak informuje st. post. Magdalena Pinkowicka z biura prasowego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Gdańskim, zwłoki 37-latka zostały ujawnione przed godziną 6:30. – Ciało znajdowało się na linii brzegowej, najprawdopodobniej zostało ono wyrzucone przez morze – mówi st. post. Pinkowicka.

Do tragedii doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Piaski. Wiadomo, że 37-latek i 55-letni mężczyzna pochodzili z Grudziądza i byli ze sobą spokrewnieni. Ich zaginięcie zostało zgłoszone po godzinie 14:45. – 55-latek wszedł do wody wraz z rodziną, ale w pewnym momencie oddalił się od brzegu i stracił grunt pod nogami – dodaje rzecznik prasowa policji w Nowym Dworze Gdańskim. Na pomoc ruszył mu jeden z członków rodziny, ale 37-latek również stracił grunt pod nogami i również wpadł do wody.

55-latka wyłowiono z wody, a następnie przez ponad godzinę walkę o jego życie prowadzili ratownicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzny nie udało się uratować. 37-latek był poszukiwany przez cały weekend. Ciała obu mężczyzn zostały zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok.


Powiązane treści