Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny

Dodano: 20.07.2022 | 19:38

Na zdjęciu: Rzeka Brda przepływająca przez ul. Toruńską.

Fot. Jakub Soboczyński / zdjęcie ilustracyjne

Tragedia w Bydgoszczy. W środowe (20 lipca) popołudnie, służby poinformowały o wyłowieniu z Brdy ciała mężczyzny.

O tragedii poinformował portal Bydgoszcz 998. Jak podał, ciało dryfowało w Brdzie, w rejonie adresu Toruńska 129, a wraz ze strażakami na miejscu zdarzenia działał także zespół ratowników WOPR.

Informację potwierdza nam rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy st. kpt. Aleksandra Starowicz. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 17:45, na miejscu pracował jeden zastęp PSP ze szkoły podoficerskiej – mówi.

Jak się dowiadujemy, z Brdy wyłowiono ciało 56-letniego mężczyzny. Jego tożsamość nie jest na razie znana. Zwłoki zostały już przekazane śledczym, którzy w postępowaniu będą ustalać okoliczności jego śmierci.

[AKTUALIZACJA]
20.07.2022 r., g. 21:15 Zwłoki wyłowione z Brdy to ciało 56-letniego mężczyzny, który najprawdopodobniej był osobą bezdomną. Na miejscu wykonywane były czynności pod nadzorem prokuratora. – Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich – mówi asp. sztab. Piotr Duziak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Ciało zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok, która odbędzie się w Zakładzie Medycyny Sądowej.

0 0 votes
Article Rating
Tragedia w Bydgoszczy. Z Brdy wyłowiono ciało mężczyzny
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments