Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w mieszkaniu. Syn śmiertelnie dźgnął nożem matkę

Dodano: 11.12.2023 | 13:09

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w piątkowy poranek w jednym z mieszkań we Włocławku.

Fot. FreePik / zdjęcie ilustracyjne

Do tragedii doszło w piątkowy, 8 grudnia poranek. – Mężczyzna sam się zgłosił na komendę, przyznał się do winy – informują śledczy. 

Śledczy bardzo oszczędnie przekazują informacje na temat tragedii, do której doszło na terenie jednego z mieszkań na osiedlu we Włocławku. Wiadomo, że 26-letni mężczyzna śmiertelnie dźgnął nożem swoją 47-letnią matkę. Kobieta – jak opisywał w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik prasowy włocławskiej Prokuratury Okręgowej Arkadiusz Arkuszewski – została dźgnięta w szyję.

26-latek po zdarzeniu sam miał zgłosić się na komendę i przyznać do zbrodni. Przyznał się do winy także podczas prokuratorskiego przesłuchania, jednak śledczy nie zdradzają na tym etapie prowadzonego postępowania szczegółów odnośnie przyczyn zdarzenia. Ciało 47-latki zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, a ta najpewniej odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

O tragedii informował także urząd w Choceniu, bowiem w tym mieście 47-latka pracowała jako nauczycielka w przedszkolu. Śledczy zamierzają skierować do sądu wniosek o tymczasowy areszt wobec zatrzymanego mężczyzny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments