[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragedia w regionie. W mieszkaniu znaleziono zwłoki dwóch chłopców

Dodano: 05.02.2021 | 12:26

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w piątek, 5 lutego.

Fot. Flickr

Tragedia w województwie kujawsko-pomorskim. Policja pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat, do której doszło w jednej z miejscowości pod Inowrocławiem.

Pierwsze informacje o sprawie są na razie dość lakoniczne. Z komunikatu inowrocławskiej policji dowiadujemy się, że dziś (5 lutego), około godz. 9:30 dyżurny tamtejszej komendy został powiadomiony o tragicznym zdarzeniu w jednej z niewielkich miejscowości w gminie Inowrocław – służby nie podały na razie dokładnej lokalizacji.

Jak przekazuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu, w jednym z mieszkań zostały znalezione zwłoki dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. – Śmierć chłopców potwierdził lekarz, który przybył na miejsce. U dzieci w trakcie oględzin stwierdzono obrażenia, które mogły przyczynić się do ich śmierci – dodaje Drobniecka.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci oraz prokurator, którzy wykonują czynności dochodzeniowo-śledcze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments