Bydgoszcz
18C
Opady
77% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 18 • L 18
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
26C
Sob
25C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleTragedia w regionie. Znaleziono zwłoki mężczyzny, śledczy zatrzymali jedną osobę
zatrzymany - KMP Toruń
12.09.2019 | 20:54

Tragedia w regionie. Znaleziono zwłoki mężczyzny, śledczy zatrzymali jedną osobę

Do śmierci 61-latka przyczyniły się osoby trzecie - wynika z sekcji zwłok, której wyniki otrzymali śledczy.

Na zdjęciu: Policjanci do sprawy zatrzymali 46-latka, na razie nie wiadomo, jakie zarzuty usłyszy.

Fot. KMP Toruń

Toruńscy policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci 61-letniego mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione w jednej z altanek przy ul. Kraińskiego.

Informację o odnalezieniu zwłok, toruńscy policjanci otrzymali we wtorkowy wieczór. – Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że znaleźli go znajomi, którzy od razu zaalarmowali policję – mówi mł. asp. Wojciech Chrostowski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Na miejscu zdarzenia, policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora.

Na ciele mężczyzny, śledczy ujawnili rany, mogące świadczyć o tym, że padł on ofiarą przestępstwa. Wiadomo to też po przeprowadzonej już sekcji zwłok zmarłego. – Sekcja potwierdziła, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby – dodaje mł. asp. Chrostowski. Do wyjaśnienia sprawy, policjanci zatrzymali jedną osobę. To 46-latek, który pomieszkiwał w altance, w której zostały odnalezione zwłoki zmarłego.

Już wiadomo, że w piątek, śledczy zdecydowali o postawieniu zatrzymanemu 46-latkowi zarzutu zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywocia. Sąd przychylił się także do wniosku prokuratury i wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego, trzymiesięcznego aresztu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści