[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny finał wypadku na S5. Kierowca auta zmarł w szpitalu

Dodano: 28.08.2022 | 15:10

Na zdjęciu: Do wypadku na trasie S5 doszło wczoraj popołudniu.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

W szpitalu zmarł 27-letni mężczyzna, który został ranny w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj (26 sierpnia) popołudniu na drodze S5. – Prowadzimy czynności, które mają na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia – mówią policjanci.

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, wczoraj tuż przed godziną siedemnastą służby zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na trasie S5 w pobliżu Bożenkowa. Na 56 kilometrze drogi S5 (między węzłami Maksymilianowo i Bydgoszcz Opławiec) doszło do zderzenia dwóch samochodów.

Z pierwszych informacji służb wynikało, że poszkodowane w tym zdarzeniu zostały trzy osoby, a wobec jednej prowadzona była akcja reanimacyjna. Na czas akcji ratowniczej, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Niestety, dzisiaj (28 sierpnia) po południu nadkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy potwierdził, że w szpitalu zmarł 27-letni mężczyzna.

Wypadek w Maksymilianowie jest więc trzynastym śmiertelnym, do którego doszło w trakcie tegorocznych wakacji na drogach Kujaw i Pomorza.

Tragiczny finał wypadku na S5. Kierowca auta zmarł w szpitalu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments