[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej. Jedna ofiara, dzieci wśród poszkodowanych

Dodano: 13.06.2022 | 06:55

Na zdjęciu: Do tragedii doszło w niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej 240.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 240 w powiecie świeckim. Zginęła w nim jedna osoba, a wśród osób poszkodowanych w zdarzeniu jest dwójka dzieci.

Informację o wypadku przekazał w komunikacie dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak informował, do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (12 czerwca), sześć minut po godzinie dwudziestej drugiej na drodze wojewódzkiej 240 w miejscowości Karolewo w powiecie świeckim.

Z pierwszych informacji wynikało, że poszkodowanych zostało w tym zdarzeniu siedem osób, w tym dwójka dzieci, a jedna osoba była reanimowana. Po kilkudziesięciu minutach, dyżurny KW PSP zweryfikował te dane. Okazało się, że w wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a cztery osoby zostały poszkodowane.

Droga wojewódzka 240 w miejscu wypadku była przez kilka godzin zablokowana. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej, zadysponowano także cztery karetki pogotowia ratunkowego oraz policjanci, którzy okoliczności tragedii ustalać będą w śledztwie, które prowadzone będzie pod nadzorem prokuratury.

To drugi tragiczny w skutkach wypadek, do którego doszło w niedzielę na drogach Kujaw i Pomorza. Po południu, na Szosie Bydgoskiej w Inowrocławiu, po zderzeniu z volkswagenem zginął motocyklista.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments