Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Tragiczny wypadek na krajowej 10. Nie żyje motocyklista

Dodano: 06.08.2023 | 16:53

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach wypadku na krajowej 10 doszło w niedzielne popołudnie.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Nie żyje motocyklista, kierowca auta jest ranny – to bilans wypadku, do którego w niedzielne (6 sierpnia) popołudnie doszło na krajowej 10 w powiecie lipnowskim.

Informację o wypadku przekazał dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. Jak podał, tuż po godzinie trzynastej, na 373 kilometrze DK10 w miejscowości Wólka (gm. Skępe, pow. lipnowski) doszło do tragicznego w skutkach zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym.

Bilans wypadku jest tragiczny – w wyniku doznanych obrażeń śmierć poniósł kierowca motocykla, z kolei kierowca samochodu osobowego został ranny i był opatrywany jeszcze na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego. Oprócz ratowników, na miejscu pracowały także trzy zastępy straży pożarnej, policjanci i prokurator. Zadysponowany był także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Okoliczności tragedii będą ustalane w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę. Na czas akcji służb, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments