Bydgoszcz
10C
81% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 10 • L 9
13C
Wt
16C
Sr
17C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleTragiczny wypadek z udziałem 33-latka z Szubina. Zginął przygnieciony przez pojazd, którym kierował [ZDJĘCIA]
07.07.2017 | 16:02

Tragiczny wypadek z udziałem 33-latka z Szubina. Zginął przygnieciony przez pojazd, którym kierował [ZDJĘCIA]

Mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie.

Na zdjęciu: Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe.

Fot. OSP Stawiszyn

Tragiczne informacje dotarły do nas z miejscowości Piątek Wielki w gminie Stawiszyn (powiat kaliski). 33-letni kierowca ciężarówki zginął zakleszczony przez pojazd. Mężczyzna pochodził z Szubina.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek tuż po godzinie 17.00. – Wypadek miał miejsce na terenie prywatnej posesji, jednakże traktujemy go jako wypadek w ruchu drogowym przy pracy, bowiem ten mężczyzna wykonywał obowiązki służbowe – mówi Metropolii Bydgoskiej.pl mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Według wstępnych ustaleń śledczych, mężczyzna próbował wsiąść do pojazdu, bowiem tir zaczął się staczać. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, kierujący tirem wiózł folię do recyklingu na teren jednego z gospodarstw. Już podczas rozładunku towaru zauważył, że tir zaczyna się staczać w stronę budynku mieszkalnego. Jak dodaje mł. asp. Jaworska-Wojnicz, kierujący usiłował wejść do szoferki, by zatrzymać pojazd. Niestety 33-latek został zakleszczony między tirem a ścianą budynku mieszkalnego. Kierujący nie miał żadnych szans na przeżycie.

Dokładne okoliczności tragedii badają śledczy z Prokuratury w Kaliszu.


Powiązane treści