Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Trwają Aktywne Wakacje! Na najlepszych czekają nagrody

Dodano: 12.07.2023 | 12:25

Na zdjęciu: Trwają Aktywne Wakacje.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Trwają Aktywne Wakacje w aplikacji Aktywne Miasta. Na najbardziej zaangażowanych uczestników czekają nagrody.

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski dobiegła końca, ale aplikacja Aktywne Miasta oferuje kolejną atrakcję pod nazwą Aktywne Wakacje.

Tutaj już nie ma ani treningów, ani rywalizacji. Chcemy, by dzięki naszej aplikacji ludzie nie zrezygnowali z ruchu. Stąd po raz kolejny pomysł „Aktywnych Wakacji” – mówi Tomasz Dobrowolski, pełnomocnik ds. projektu i marki Aktywne Miasta.

Wprowadzone zostały trzy kategorie – jazda na rowerze, bieganie  lub canicross i rolki oraz chodzenie lub nordic walking. W każdej z nich wyznaczone są limity kilometrów, które trzeba pokonać każdego tygodnia:

  • rower – 100 km
  • chodzenie, nordic walking – 35 km
  • bieganie, canicross, rolki – 25 km

Każdy uczestnik, któremu uda się pokonać odpowiednią liczbę kilometrów, otrzyma wirtualną odznakę w aplikacji. Już w pierwszym tygodniu zabawy uczestnicy otrzymali łącznie 5337 odznak. To dwa razy więcej niż podczas pierwszego tygodnia zeszłorocznych Aktywnych Wakacji.

Co tydzień wśród zdobywających odznaki losowane będą nagrody rzeczowe, takie jak plecaki, parawany, ręczniki czy koszulki. Po zakończeniu Aktywnych Wakacji spośród osób, które zdobyły po osiem odznak, rozlosowana zostanie nagroda główna – voucher na 1 tys. zł  do sklepu CentrumRowerowe.pl.

Do zabawy przystąpić można w każdej chwili. Wystarczy założyć konto w aplikacji Aktywne Miasta i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Aplikacja, po przekroczeniu wskazanego limitu kilometrów dla danej kategorii, przydzieli wirtualną odznakę.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments