Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 6 • L 5
9C
Sob
11C
Nd
20C
Pon
22C
Wt
20C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCITrwają poszukiwania 24-latka. Może podróżować po terenie kraju
09.08.2018 | 09:38

Trwają poszukiwania 24-latka. Może podróżować po terenie kraju

Mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania w połowie czerwca.

Na zdjęciu: Policjanci przedstawili rysopis poszukiwanego 24-latka.

Fot. KMP Grudziądz

Funkcjonariusze grudziądzkiej policji cały czas poszukują 24-letniego mężczyznę, który w połowie czerwca wyszedł z domu i do teraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

– To nasz ponowny apel w tej sprawie – przyznaje asp. sztab. Jacek Jeleniewski z biura prasowego komendy miejskiej policji w Grudziądzu. 24-letni Bartosz Welc opuścił miejsce zamieszkania 16 czerwca 2018 r. i do teraz w ogóle nie kontaktował się z rodziną.

O zaginięciu 24-latka policjanci informowali na początku lipca, ale po trzech dniach komunikat został odwołany przez rodzinę poszukiwanego. – Na podstawie posiadanych wcześniej informacji, rodzinie nie udało się jednak nawiązać kontaktu z zaginionym – dodaje asp. sztab. Jeleniewski. Według funkcjonariuszy, mężczyzna może podróżować po terenie kraju. Jak informują, z ich dotychczasowych ustaleń wynika, że po zaginięciu przebywał nad morzem: w Sopocie i Władysławowie.

Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt. Przedstawiają też rysopis poszukiwanego: wzrost 175 cm, 80 kg, krępej budowy ciała, włosy ciemny blond krótkie, oczy szare, twarz owalna, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne. Ubrany był: t-shirt koloru jasnego, spodnie długie sztruksowe koloru granatowego, trampki koloru ciemnego. Nie ma znaków szczególnych.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc pod numer 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351.


Powiązane treści