Bydgoszcz
2C
Mżawka
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 3 • L 1
4C
Nd
5C
Pon
5C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTrwają poszukiwania 49-latka. Ostatnio widziano go na Kujawach i Pomorzu
zaginięcie_ Grzegorz Piotrowski_ KWP Olsztyn
26.11.2018 | 22:15

Trwają poszukiwania 49-latka. Ostatnio widziano go na Kujawach i Pomorzu

Poszukiwania mężczyzny prowadzone są od początku listopada.

Na zdjęciu: Policjanci prowadzą poszukiwania 49-letniego Grzegorza Piotrowskiego.

Fot. KWP Olsztyn

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania 49-letniego Grzegorza Piotrowskiego. Mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania na początku tego miesiąca.

49-latek pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, ale – jak informują policjanci z komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie – mężczyzna był ostatnio widziany na terenie Kujaw i Pomorza.

Policjanci przedstawili również rysopis zaginionego 49-latka. Ma on 179 cm wzrostu, jest otyłej budowy ciała, ma włosy ciemne, krótkie, ścięte na jeżyka, a znakiem charakterystycznym jest brak przedniego zęba „dwójki”. W dniu zaginięcia był ubrany w polar koloru granatowego, spodnie jeansowe, półbuty koloru czarnego sznurowane, a na głowie może mieć wełnianą ciemną czapkę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 89 640 72 00, 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.


Powiązane treści