[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Trwają poszukiwania Dawida J. Gdzie jest zaginiony mieszkaniec Fordonu? [NOWE INFORMACJE]

Dodano: 17.12.2018 | 11:05

Eryk Dominiczak | e.dominiczak@metropoliabydgoska.pl

Na zdjęciu: Dawid J. zaginął w nocy z piątku na sobotę. Ostatni raz widziany był w kręgielni w hali Łuczniczka.

Fot. archiwum prywatne

Od sobotniego poranka rodzina oraz bydgoskie służby poszukują 35-letniego Dawida J. Mężczyzna w nocy z piątku na sobotę przebywał w kręgielni w hali Łuczniczka, ale po wyjściu z lokalu ślad się po nim urywa.

W piątkowy wieczór 35-latek wspólnie z kolegami z firmy SPX przebywał w kręgielni Olimpic Bowling Center. Według wcześniejszych informacji był widziany tam jeszcze około godziny 22:00. Ale w poniedziałek z żoną zaginionego skontaktowała się osoba, która rozmawiała z nim w kręgielni po północy. Najprawdopodobniej krótko po tym mężczyzna opuścił lokal.

Jak wynika z informacji od żony Dawida J., mężczyzna nie zamówił taksówki i w stronę (najprawdopodobniej) Fordonu skierował się pieszo. Którędy szedł dokładnie – nie wiadomo. Około godziny pierwszej w nocy z jego telefonu wykonane było ostatnie połączenie, ale dane logowania nie są zbyt precyzyjne. Wynika z nich, że 35-latek znajdował się pomiędzy parkiem Centralnym (park między Łuczniczką a Tesco) a mostem Kazimierza Wielkiego. Nie wiadomo również,  czy i po której stronie Brdy szedł mężczyzna – czy wzdłuż ulicy Toruńskiej czy też Fordońskiej. Dlatego o informacje są proszone wszystkie osoby, które mogły w sobotę po północy przebywać w tym rejonie i widzieć zaginionego.

Rysopis Dawida J. – 180 cm wzrostu, waga – ok. 130 kg. W momencie zaginięcia był ubrany w czarną kurtkę z kapturem, szare buty zimowe i szare spodnie materiałowe. Miał na sobie również biały podkoszulek w czarne paski. Mężczyzna nosi okulary.

Na informacje w sprawie zaginionego czekają policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Śródmieście pod numerem telefonu (52) 588-11-90 lub pod numerami alarmowymi 997 oraz 112. Kontaktować można się również z żoną Dawida Jadacha – Katarzyną (725-667-052) oraz jego siostrą Sylwią (783-750-508).

Na Facebooku pojawiło się wydarzenie „Zaginął Dawid Jadach z Bydgoszczy – prosimy o pomoc w poszukiwaniu, gdzie także można dzielić się informacjami na temat zaginionego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu zgłoszono również zaginięcie 52-letniego Jarosława Wiśniewskiego. Mężczyzna wyszedł z domu w środę około pierwszej w nocy i również dotąd nie skontaktował się z rodziną ani nie wrócił do miejsca zamieszkania. Jego sprawę prowadzą funkcjonariusze z komisariatu na Wyżynach.