Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 3 • L 3
9C
Sob
6C
Nd
9C
Pon
5C
Wt
6C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTrwają poszukiwania skazanej za zabójstwo. Wyznaczono nagrodę finansową
poszukiwana dorota kaźmierska_KWP Bydgoszcz
29.03.2018 | 09:44

Trwają poszukiwania skazanej za zabójstwo. Wyznaczono nagrodę finansową

Nagrodę finansową wyznaczył bydgoski sąd.

Na zdjęciu: Poszukiwana Dorota Kaźmierska ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości od blisko pięciu lat.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej poszukują 43-letniej Doroty Kaźmierskiej, która została skazana za zabójstwo, ale udzielono jej potem przerwy w odbywaniu kary.

43-latkę skazano za zabójstwo, do którego doszło w maju 2008 r., przy ul. Pokładowej. Bydgoski sąd wymierzył jej karę 25 lat pozbawienia wolności.

W październiku 2013 r., kobiecie udzielono jednak przerwy w odbywaniu kary. I od tego czasu ślad po niej zaginął, wystawiony został list gończy przez Sąd Okręgowy. Jak się dowiedzieliśmy, sąd wyznaczył także wysoką nagrodę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych za informacje odnośnie miejsca pobytu poszukiwanej.

Sprawę dotyczącą poszukiwań 43-latki prowadzą funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanej można przekazać policjantom pod nr tel. 997.


Powiązane treści