Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTrwają prace na torze ABRAMCZYK Polonii. Ile biletów na Kryterium Asów już sprzedano?
29.02.2024 | 13:02

Trwają prace na torze ABRAMCZYK Polonii. Ile biletów na Kryterium Asów już sprzedano?

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Trwają przygotowania ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz do nowego sezonu. Dziś prowadzone są prace na torze przy ul. Sportowej.

W czwartek rozpoczęły się prace na torze z wykorzystaniem między innymi kultywatora. Ciągnikiem jeździł też Tomasz Bajerski. Nowy trener ABRAMCZYK Polonii odgrywa ważną rolę podczas przygotowania nawierzchni na nowy tor i dopasowania go do potrzeb zawodników. W następnych dniach na tor wyjedzie równiarka, za to na następny tydzień zaplanowano montaż band dmuchanych.

Czytaj także:

Trwa także sprzedaż biletów na Kryterium Asów, które odbędzie się w niedzielę o godz. 14:30. Na razie nabywców znalazło około 4,5 tysiące wejściówek. Na trybunę główną oraz nową trybunę pozostały już dosłownie ostatnie sztuki.

Na razie poznaliśmy nazwiska 14 z 16 zawodników, którzy wystartują w zawodach. Kolejnych dwóch zawodników powinno zostać przedstawionych w przyszłym tygodniu. Jednym z nich – skoro na liście startowej mają znaleźć się wszyscy seniorzy bydgoskiej drużyny – będzie Mateusz Szczepaniak,

Przy okazji Kryterium Asów odbędzie się również XX Memoriał Zbigniewa Raniszewskiego – nagroda trafi do zawodnika, który zanotuje najlepszy czas dnia. Początek zawodów o godz. 14:30. Transmisja w TVP Sport.

W planach ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz jest jeszcze trzydniowe zgrupowanie między 14 a 16 marca w Cukrowni Żnin, a następnie sparingi z Unią Leszno (22 i 23 marca), prezentacja drużyny w C.H. Rondo (22 marca, 19:00) oraz sparingi z Apatorem Toruń (4 i 5 kwietnia). Początek rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi 14 kwietnia z Arged Malesą Ostrów Wlkp.

XXXV Kryterium Asów. Kolejne dwa nazwiska na liście startowej

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gracjan
Gracjan
1 miesiąc temu

Soprt, którym nikt na świecie się nie interesuje i nawet nie mówi w mediach, szkoda na to czasu i pieniędzy. Trzeba zadbać o bydgoską piłkę nożną, która jest odzwierciedla rangę miasta!