Bydgoszcz
-8C
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h ESE
H -8 • L -9
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportTrwają zapisy na Bieg na Miedzyniu. To będzie wyjątkowa edycja!
bieg na miedzyniu - mat. organizatora
18.03.2019 | 20:15

Trwają zapisy na Bieg na Miedzyniu. To będzie wyjątkowa edycja!

Na zdjęciu: Bieg na Miedzyniu na trwałe wpisał się w kalendarz imprez odbywajacych się na osiedlu.

Fot. mat. organizatora

Już tylko dwa miesiące pozostały do Biegu na Miedzyniu. Cały czas trwają zapisy do imprezy, która w tym roku po raz pierwszy zaoferuje uczestnikom dwa dystanse.

Bieg na Miedzyniu odbędzie się już po raz piąty. Uczestnicy będą rywalizować w sześciu kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacjach rodzinnej, rodzeństw, małżeństw i drużyn. Wyłonieni zostaną także mistrzowie Miedzynia i Prądów. Po raz pierwszy w historii dzień po biegu na 5 kilometrów odbędą się zmagania na dystansie 10 kilometrów.

Zapisy ruszyły 4 lutego. Od początku marca do połowy kwietnia start w biegu na 5 kilometrów kosztuje 30 zł, a na 10 km – 35 zł. Udział w dwóch biegach kosztuje 60 zł. Pakiet premium to koszt 55 zł na 5 km, 60 zł na 10 km, zaś na oba dystanse – 85 zł. Pakiet premium zawiera oficjalną koszulkę techniczną imprezy. Warto zapisać się wcześniej, gdyż obowiązuje limit uczestników – 300 osób na „piątkę” i 200 na „dziesiątkę”.

Szczegółowe informacje na temat biegów zaplanowanych na 18 i 19 maja oraz link do zapisów dostępne są na fanpage’u organizatora.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści