[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Trzech pijanych mężczyzn zdewastowało przystanek na Wyżynach. Policja szybko zatrzymała wandali

Dodano: 18.05.2020 | 16:07

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Trzech mężczyzn, którzy uszkodzili wiatę przystankową na ulicy Wojska Polskiego, zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z komisariatu Bydgoszcz Wyżyny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 23:00. – Dyżurny z bydgoskich Wyżyn otrzymał wówczas informację o uszkodzeniu wiaty przystankowej na ulicy Wojska Polskiego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że trzech sprawców kieruje się w stronę osiedla Kapuściska – informuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. Skierowany do akcji patrol z Wyżyn otrzymał wsparcie kryminalnych, co pozwoliło na szybkie ujęcie sprawców.

Mężczyźni zostali zatrzymani na wysokości ulicy Wojska Polskiego 20. – Jeden z nich posiadał przy sobie klucz do kół, a drugi miał skaleczoną dłoń. Policjanci sprawdzili zdewastowany przystanek. Okazało się, że wiata ma wybite szyby – dodaje kom. Słomski. Dwóch 32-latków oraz 41-latek zostali zatrzymani i dowiezieni do policyjnego aresztu. Wszyscy byli pijani.

Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszeli zarzuty. Cała trójka odpowie za uszkodzenie mienia. Dodatkowo jednemu z 32-latków śledczy udowodnili kradzieże. Okazało się, że mężczyzna pod koniec kwietnia okradł jeden z marketów. – Podejrzany ukradł piwa, szlifierkę oraz wiertarkę. W tym samym czasie ukradł też piwa z jednej ze stacji paliw w Bydgoszczy – informuje kom. Słomski. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Trzech pijanych mężczyzn zdewastowało przystanek na Wyżynach. Policja szybko zatrzymała wandali
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments