[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Trzeci transfer Enea/Abramczyk Astorii. Do składu dołączył były gracz Twardych Pierników Toruń

Dodano: 16.06.2022 | 18:55

Na zdjęciu: Michał Kołodziej w minionym sezonie był graczem Twardych Pierników Toruń. Teraz wzmocni Eneę/Abramczyk Astorię Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

Mogący grać na pozycji zarówno niskiego, jak i silnego skrzydłowego Michał Kołodziej jest trzecim nowym zawodnikiem w składzie Enea/Abramczyk Astorii Bydgoszcz na sezon 2022/2023 Energa Basket Ligi.

Kołodziej to trzeci nowy gracz pozyskany przed nowym sezonem przez „Astę”. Wcześniej do dziewiątego zespołu minionego sezonu Energa Basket Ligi dołączyli Aleksander Lewandowski (ostatnio gracz HydroTruck Radom) oraz Michał Pluta (Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski).

W czwartkowe (16 czerwca) popołudnie, bydgoski klub ogłosił, że jego szeregi wzmocni Michał Kołodziej. To wychowanek Asseco Arki Gdynia, w której grał przez cztery sezony. W swojej karierze występował także m.in. w Legii Warszawa, Polpharmie Starogard Gdański, a w minionym sezonie był zawodnikiem Twardych Pierników Toruń. W drużynie prowadzonej przez chorwackiego szkoleniowca Ivicę Skelina, średnio grał przez dziewiętnaście minut, zdobywał ok. 6,1 pkt na mecz i dokładał blisko 4 zbiórki.

Z informacji przekazanych przez Enea/Abramczyk Astorię wynika, że 24-letni Kołodziej z zespołem związał się dwuletnim kontraktem.

Trzeci transfer Enea/Abramczyk Astorii. Do składu dołączył były gracz Twardych Pierników Toruń
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments