Bydgoszcz
14C
Niebo głównie zachmurzone
50% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 14 • L 14
18C
Nd
17C
Pon
13C
Wt
18C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleTrzej mężczyźni wpadli w ręce policji. Posiadali duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]
zatrzymanie podejrzanych_ posiadanie i handel narkotykami_ KWP Bydgoszcz (2)
17.07.2018 | 07:17

Trzej mężczyźni wpadli w ręce policji. Posiadali duże ilości narkotyków [ZDJĘCIA]

W ręce funkcjonariuszy wpadły trzy osoby, które decyzją sądu zostały tymczasowo aresztowane.

Na zdjęciu: Zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty.

Fot. KWP Bydgoszcz

Spektakularna akcja bydgoskich policjantów. Zatrzymali oni trzy osoby, a w dwóch autach, którymi się poruszali, zabezpieczyli duże ilości narkotyków.

Cała akcja została przeprowadzona w minioną sobotę. – Policjanci z wydziału narkotykowego ustalili, że przez miasto od strony Torunia mają być przewożone narkotyki – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Funkcjonariusze udali się w pobliże mostu Fordońskiego, by zrealizować akcję.

Błyskawicznie namierzyli oni typowane przez nich dwa auta i zatrzymali trzy osoby. To 50-latek i jego 22-letni syn, którzy podróżowali bmw oraz 24-letni mężczyzna kierujący mazdą. W maździe zostały przez funkcjonariuszy odnalezione dwa worki z białą substancją oraz zielnym suszem roślinnym. – Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone środki to amfetamina i marihuana – dodaje kom. Słomski. W sumie zabezpieczono ponad kilogram amfetaminy, zaś z marihuany można byłoby zrobić nawet 250 porcji tego narkotyku.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. 22 i 50-latkowi postawiono zarzut wprowadzania do obrotu zakazanych środków odurzających, a 24-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podczas poniedziałkowego posiedzenia, bydgoski sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu całej trójki na najbliższe trzy miesiące.


Powiązane treści