Bydgoszcz
13C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 16 • L 12
20C
Czw
22C
Pt
24C
Sob
25C
Nd
24C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleTrzy auta zderzyły się na krajowej dziesiątce. Są poszkodowani!
straż pożarna, policja, ambulans_ na sygnale - wypadek_ MR
02.09.2018 | 11:23

Trzy auta zderzyły się na krajowej dziesiątce. Są poszkodowani!

Informacja o wypadku wpłynęła do służb tuż przed godziną 11:00.

Na zdjęciu: Na miejscu zdarzenia pracują wszystkie służby.

Fot. Archiwum

To nie jest spokojny dzień na drogach powiatu nakielskiego. Tuż przed godziną 11:00 doszło do zderzenia trzech aut na odcinku krajowej „10”.

O zdarzeniu wiadomo na razie niewiele. – W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy: samochód osobowy, ciężarówka oraz auto dostawcze – mówi st. asp. Damian Moczadło z biura prasowego komendy powiatowej policji w Nakle nad Notecią.

Jak się dowiedzieliśmy, poszkodowane w tym zderzeniu zostały cztery osoby, jedną przewieziono do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu pracują wszystkie służby, a jak informują policjanci, utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze około półtorej godziny.

Kierowcy muszą kierować się z utrudnieniami i objazdami. – Objazdy zostały poprowadzone przez miejscowości Suchary, Karnówko, Karnowo i Nakło nad Notecią – dodaje st. asp. Moczadło.

To drugi poważny wypadek na drogach w powiecie nakielskim. Rano na odcinku Drogi Wojewódzkiej 246 dachował osobowy opel vectra. W zdarzeniu poszkodowana została 5-letnia dziewczynka, którą przewieziono do szpitala.


Powiązane treści